| TV Geliri | $2.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $179K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $417K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $643K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $3.5M | $1.9M | $1.6M | $3.2M |
| Dec 2027 | $2.3M | $1.9M | $421K | $1.6M |
| Nov 2027 | $2.3M | $1.9M | $430K | $1.1M |
| Oct 2027 | $2.3M | $3.5M | $-1.2M | $715K |
| Sep 2027 | $2.3M | $2.1M | $141K | $2.0M |
| Aug 2027 | $2.2M | $1.9M | $307K | $1.8M |
| Jul 2027 | $2.2M | $1.9M | $342K | $1.5M |
| Jun 2027 | $2.3M | $2.0M | $297K | $1.2M |
| May 2027 | $1.9M | $2.0M | $-50K | $864K |
| Apr 2027 | $2.3M | $2.0M | $288K | $914K |
| Mar 2027 | $1.6M | $2.0M | $-366K | $626K |
| Feb 2027 | $2.1M | $1.5M | $610K | $992K |