| TV Geliri | $151K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $11K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $753K |
| Personel Maaşları | $47K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $106K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2027 | $162K | $981K | $-819K | $-10.8M |
| Oct 2027 | $163K | $1.8M | $-1.7M | $-9.9M |
| Sep 2027 | $173K | $894K | $-721K | $-8.3M |
| Aug 2027 | $197K | $922K | $-725K | $-7.5M |
| Jul 2027 | $173K | $916K | $-743K | $-6.8M |
| Jun 2027 | $33K | $881K | $-848K | $-6.1M |
| May 2027 | $40K | $849K | $-810K | $-5.2M |
| Apr 2027 | $34K | $860K | $-826K | $-4.4M |
| Mar 2027 | $40K | $813K | $-773K | $-3.6M |
| Feb 2027 | $40K | $782K | $-742K | $-2.8M |
| Jan 2027 | $929K | $829K | $100K | $-2.1M |
| Dec 2026 | $40K | $724K | $-684K | $-2.2M |