Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $53K |
| Maç Günü Geliri | $13K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $427K |
| Personel Maaşları | $18K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2028 |
$70K |
$515K |
$-445K |
$-12.8M |
| Jun 2028 |
$73K |
$509K |
$-436K |
$-12.3M |
| May 2028 |
$68K |
$521K |
$-454K |
$-11.9M |
| Apr 2028 |
$68K |
$514K |
$-446K |
$-11.4M |
| Mar 2028 |
$72K |
$602K |
$-530K |
$-11.0M |
| Feb 2028 |
$71K |
$521K |
$-450K |
$-10.5M |
| Jan 2028 |
$333K |
$982K |
$-649K |
$-10.0M |
| Dec 2027 |
$73K |
$529K |
$-456K |
$-9.4M |
| Nov 2027 |
$73K |
$559K |
$-487K |
$-8.9M |
| Oct 2027 |
$25K |
$925K |
$-899K |
$-8.4M |
| Sep 2027 |
$24K |
$532K |
$-508K |
$-7.5M |
| Aug 2027 |
$25K |
$798K |
$-773K |
$-7.0M |