| TV Geliri | $227K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $10K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $461K |
| Personel Maaşları | $30K |
| Transfer Amortismanı | $395 |
| Borç Faizi | $154K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $30K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $240K | $1.2M | $-948K | $-10.8M |
| Dec 2027 | $28K | $694K | $-666K | $-9.8M |
| Nov 2027 | $29K | $809K | $-780K | $-9.1M |
| Oct 2027 | $28K | $1.0M | $-986K | $-8.4M |
| Sep 2027 | $32K | $880K | $-848K | $-7.4M |
| Aug 2027 | $42K | $773K | $-731K | $-6.5M |
| Jul 2027 | $37K | $728K | $-691K | $-5.8M |
| Jun 2027 | $39K | $745K | $-706K | $-5.1M |
| May 2027 | $37K | $709K | $-672K | $-4.4M |
| Apr 2027 | $40K | $716K | $-676K | $-3.7M |
| Mar 2027 | $41K | $670K | $-629K | $-3.1M |
| Feb 2027 | $34K | $679K | $-645K | $-2.4M |