Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $2.3M |
| Maç Günü Geliri | $54K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $6K |
| Ödül Parası | $89K |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $166K |
| Personel Maaşları | $45K |
| Tesis Bakımı | $40K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jan 2033 |
$3.4M |
$250K |
$3.2M |
$48.2M |
| Dec 2032 |
$97K |
$250K |
$-154K |
$45.0M |
| Nov 2032 |
$97K |
$250K |
$-153K |
$45.2M |
| Oct 2032 |
$98K |
$250K |
$-152K |
$45.3M |
| Sep 2032 |
$318K |
$252K |
$66K |
$45.5M |
| Aug 2032 |
$97K |
$252K |
$-155K |
$45.4M |
| Jul 2032 |
$358K |
$4.5M |
$-4.1M |
$45.6M |
| Jun 2032 |
$97K |
$233K |
$-136K |
$49.7M |
| May 2032 |
$97K |
$233K |
$-136K |
$49.9M |
| Apr 2032 |
$97K |
$232K |
$-135K |
$50.0M |
| Mar 2032 |
$97K |
$232K |
$-136K |
$50.1M |
| Feb 2032 |
$96K |
$463K |
$-367K |
$50.3M |