| TV Geliri | $4.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $491K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $54K |
| Transfer Amortismanı | $279K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $778K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $21.6M | $2.5M | $19.2M | $82.3M |
| Aug 2027 | $5.9M | $2.5M | $3.4M | $62.8M |
| Jul 2027 | $6.0M | $2.4M | $3.6M | $59.2M |
| Jun 2027 | $6.0M | $2.6M | $3.4M | $55.3M |
| May 2027 | $6.1M | $2.4M | $3.6M | $51.6M |
| Apr 2027 | $7.2M | $2.4M | $4.8M | $47.7M |
| Mar 2027 | $2.8M | $2.6M | $269K | $42.7M |
| Feb 2027 | $2.9M | $1.4M | $1.4M | $42.1M |
| Jan 2027 | $20.0M | $1.5M | $18.5M | $49.1M |
| Dec 2026 | $9.3M | $1.5M | $7.7M | $30.5M |
| Nov 2026 | $10.0M | $1.4M | $8.6M | $22.6M |
| Oct 2026 | $4.0M | $2.2M | $1.8M | $13.9M |