| TV Geliri | $951K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $44K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $3K |
| Oyuncu Maaşları | $794K |
| Personel Maaşları | $48K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $58K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $1K |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $998K | $1.1M | $-59K | $-5.9M |
| Jul 2027 | $999K | $1.1M | $-102K | $-5.8M |
| Jun 2027 | $301K | $1.2M | $-850K | $-5.7M |
| May 2027 | $264K | $1.1M | $-857K | $-4.9M |
| Apr 2027 | $55K | $1.1M | $-1.0M | $-4.0M |
| Mar 2027 | $51K | $1.1M | $-1.0M | $-3.0M |
| Feb 2027 | $65K | $1.2M | $-1.2M | $-2.0M |
| Jan 2027 | $975K | $1.0M | $-62K | $-844K |
| Dec 2026 | $45K | $991K | $-946K | $-782K |
| Nov 2026 | $45K | $948K | $-903K | $164K |
| Oct 2026 | $45K | $915K | $-871K | $1.1M |
| Sep 2026 | $144K | $746K | $-602K | $1.9M |