| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Scout | 14 | 0 | 43% | 25.01.2027 | Batı Avrupa | |
| Scout | 6 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Doğu AvrupaBatı Avrupa | |
| Mauro Chiari | Yardımcı Antrenör | 3 | 0 | 52% | 17.08.2026 | |
| Scout | 2 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Batı Avrupa | |
| Tiziano Bianco | Futbol Direktörü | 2 | 0 | 82% | 05.07.2027 | |
| Umberto Vignali | Scout | 2 | 0 | 62% | 05.07.2027 | |
| Simone Iannuzzi | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christian Gytkjær | ST | 37 | Bari | Tiziano Bianco | Personel Önerisi | Aktif | 05.07.2027 | 05.07.2027 | 1 | 0 | 86 | 90 | 82% | 100% | 60.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Łukasz Skorupski | GK | 36 | Bologna | Tiziano Bianco | Personel Önerisi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 105 | 106 | 82% | 100% | 150.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Matteo Pisseri | GK | 35 | Frosinone | Personel Önerisi | Aktif | 25.01.2027 | 25.01.2027 | 1 | 0 | 94 | 93 | 76% | 100% | 63.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Davide Faraoni | DR | 35 | Pescara | Umberto Vignali | Personel Önerisi | Aktif | 05.07.2027 | 05.07.2027 | 1 | 0 | 83 | 81 | 62% | 100% | 36.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Dênis | GK | 40 | Crotone | Umberto Vignali | Personel Önerisi | Aktif | 03.06.2027 | 03.06.2027 | 1 | 0 | 105 | 102 | 62% | 100% | 40.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Fabio Miretti | DM | 23 | Juventus | Mauro Chiari | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 130 | 52% | 100% | 1.5M | — | — | — | |
| Kenan Yıldız | AMR | 22 | Juventus | Mauro Chiari | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 119 | 52% | 100% | 840.0K | — | — | — | |
| Khéphren Thuram | DM | 26 | Juventus | Mauro Chiari | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 135 | 52% | 100% | 1.5M | — | — | — | |
| Khama Lorch | DM | 30 | Spartak Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 135 | 145 | 40% | 122% | 7.2M | — | — | — | ||
| Pau Torres | DC | 30 | Aston Villa | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 113 | 40% | 105% | 9.7M | — | — | — | ||
| Nico González | DM | 25 | Manchester City | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 131 | 40% | 118% | 25.0M | — | — | — | ||
| Dominik Szoboszlai | DM | 26 | Aston Villa | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 133 | 40% | 116% | 25.0M | — | — | — | ||
| William Gomes | AMR | 21 | FC Porto | Transfer Talebi | Aktif | 19.08.2026 | 19.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 136 | 40% | 101% | 6.7M | — | — | — | ||
| Matheus Alves | AMC | 22 | CSKA Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 19.08.2026 | 19.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 106 | 40% | 98% | 4.5M | — | — | — | ||
| Oskar Pietuszewski | AMR | 19 | FC Porto | Transfer Talebi | Aktif | 19.08.2026 | 19.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 135 | 40% | 100% | 8.7M | — | — | — | ||
| Ousmane Dembélé | AMR | 30 | Paris Saint-Germain | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 17.08.2026 | 2 | 0 | 131 | 141 | 40% | 111% | 18.0M | — | — | — | ||
| Omar Marmoush | AMR | 28 | Manchester City | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 145 | 144 | 40% | 115% | 48.0M | — | — | — | ||
| Florian Wirtz | AMR | 24 | Liverpool | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 145 | 140 | 40% | 114% | 46.0M | — | — | — | ||
| Bukayo Saka | AMR | 25 | Arsenal | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 143 | 145 | 40% | 114% | 45.0M | — | — | — | ||
| William Osula | AMR | 23 | Newcastle United | Transfer Talebi | Aktif | 06.08.2026 | 06.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 117 | 40% | 99% | 10.8M | — | — | — | ||
| Kasper Dolberg | ST | 29 | Ajax | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 123 | 40% | 106% | 12.0M | — | — | — | ||
| Viktor Gyökeres | ST | 29 | Arsenal | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 131 | 40% | 108% | 29.0M | — | — | — | ||
| Benjamin Šeško | ST | 24 | Manchester United | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 133 | 133 | 40% | 109% | 28.0M | — | — | — | ||
| Matěj Kovář | GK | 27 | PSV | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 125 | 40% | 93% | 6.7M | — | — | — | ||
| Pascal Loretz | GK | 24 | FC Luzern | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 113 | 40% | 86% | 1.6M | — | — | — | ||
| Nico O'Reilly | DL | 22 | Manchester City | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 135 | 40% | 113% | 21.0M | — | — | — | ||
| Luke Shaw | DL | 32 | Manchester United | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 137 | 40% | 116% | 12.6M | — | — | — | Yaş | |
| Rodri | DC | 31 | Manchester City | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 149 | 145 | 40% | 125% | 37.0M | — | — | — | ||
| Marquinhos | DC | 33 | Paris Saint-Germain | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 142 | 146 | 40% | 125% | 10.0M | — | — | — | Yaş |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #13 | #61 | GK | 146 | 21–29 | 68.5K | Simone Iannuzzi | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #14 | #62 | DL | 151 | 21–29 | 68.5K | Umberto Vignali | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #15 | #63 | MC | 154 | 21–29 | 68.5K | Simone Iannuzzi | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #16 | #64 | ST | 156 | 21–29 | 68.5K | Umberto Vignali | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Umberto Vignali | Frosinone U20 | #13, #14, #15, #16 | |
| Simone Iannuzzi | Parma U20 | #13, #14, #15, #16 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Pisseri | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Łukasz Skorupski | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.22 | 1.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dênis | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Davide Faraoni | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Gytkjær | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Umberto Vignali | Dênis | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Umberto Vignali | Davide Faraoni | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Pisseri | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Łukasz Skorupski | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.22 | 1.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dênis | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Davide Faraoni | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Gytkjær | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Umberto Vignali | Dênis | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Umberto Vignali | Davide Faraoni | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christian Kabasele | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.71 | 2.05 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Matteo Pisseri | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Łukasz Skorupski | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.22 | 1.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dênis | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Davide Faraoni | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Gytkjær | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Umberto Vignali | Dênis | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Umberto Vignali | Davide Faraoni | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000502415 | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000503716 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.99 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43115048 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.27 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matteo Pisseri | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Łukasz Skorupski | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Pjetri | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dênis | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ernestas Lysionok | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000409208 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Simone Iannuzzi | Player #2000502415 | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Simone Iannuzzi | Mario Pjetri | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Umberto Vignali | Dênis | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000502415 | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000503716 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.99 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43115048 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.27 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matteo Pisseri | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Łukasz Skorupski | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Pjetri | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dênis | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ernestas Lysionok | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000409208 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Simone Iannuzzi | Player #2000502415 | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Simone Iannuzzi | Mario Pjetri | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Umberto Vignali | Dênis | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000502415 | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000503716 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.99 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43115048 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.27 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matteo Pisseri | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Łukasz Skorupski | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Pjetri | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dênis | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ernestas Lysionok | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000409208 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Simone Iannuzzi | Player #2000502415 | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Simone Iannuzzi | Mario Pjetri | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Umberto Vignali | Dênis | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #2000502415 | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000503716 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.99 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43115048 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.27 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matteo Pisseri | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Łukasz Skorupski | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mario Pjetri | İzlemeye Devam | — | 0.84 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Dênis | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ernestas Lysionok | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.63 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000409208 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.12 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Simone Iannuzzi | Player #2000502415 | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Simone Iannuzzi | Mario Pjetri | Onayla | 0.84 | 76% | Rol Uyumlu |
| Umberto Vignali | Dênis | Onayla | 0.67 | 62% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlo Evangelista | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.27 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000502415 | İzlemeye Devam | — | 1.20 | ✓ | — | 0.10 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000503716 | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.20 | 0.99 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43115048 | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.27 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matteo Pisseri | İzlemeye Devam | — | 1.20 | ✓ | — | 0.10 | 0.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Simone Iannuzzi | Carlo Evangelista | Onayla | 0.76 | 69% | Rol Uyumlu |
| Player #2000502415 | Onayla | 1.20 | 76% | Rol Uyumlu | |
| Player #2000503716 | Onayla | 0.87 | 76% | Rol Uyumlu | |
| Player #43115048 | Onayla | 0.87 | 76% | Rol Uyumlu | |
| Matteo Pisseri | Onayla | 1.20 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlo Evangelista | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.27 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000502415 | İzlemeye Devam | — | 1.20 | ✓ | — | 0.10 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000503716 | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.20 | 0.99 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lorenzo Fiore | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43115048 | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.27 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Simone Iannuzzi | Carlo Evangelista | Onayla | 0.76 | 69% | Rol Uyumlu |
| Player #2000502415 | Onayla | 1.20 | 76% | Rol Uyumlu | |
| Player #2000503716 | Onayla | 0.87 | 76% | Rol Uyumlu | |
| Lorenzo Fiore | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Player #43115048 | Onayla | 0.87 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlo Evangelista | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.27 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000502415 | İzlemeye Devam | — | 1.20 | ✓ | — | 0.10 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000503716 | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.20 | 0.99 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lorenzo Fiore | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43115048 | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.27 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Simone Iannuzzi | Carlo Evangelista | Onayla | 0.76 | 69% | Rol Uyumlu |
| Player #2000502415 | Onayla | 1.20 | 76% | Rol Uyumlu | |
| Player #2000503716 | Onayla | 0.87 | 76% | Rol Uyumlu | |
| Lorenzo Fiore | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Player #43115048 | Onayla | 0.87 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Brunori | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.45 | 3.28 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Carlo Evangelista | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.27 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000502415 | İzlemeye Devam | — | 1.20 | ✓ | — | 0.10 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000503716 | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.20 | 0.99 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lorenzo Fiore | İzlemeye Devam | — | 0.75 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43115048 | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.27 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Simone Iannuzzi | Carlo Evangelista | Onayla | 0.76 | 69% | Rol Uyumlu |
| Player #2000502415 | Onayla | 1.20 | 76% | Rol Uyumlu | |
| Player #2000503716 | Onayla | 0.87 | 76% | Rol Uyumlu | |
| Lorenzo Fiore | Onayla | 0.75 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Player #43115048 | Onayla | 0.87 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Brunori | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alex Castiello | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.20 | 0.85 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlo Evangelista | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rareş Burnete | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.27 | 1.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alex Castiello | Onayla | 0.87 | 76% | Rol Uyumlu | |
| Simone Iannuzzi | Carlo Evangelista | Onayla | 0.76 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Brunori | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.22 | 1.23 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rareş Burnete | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.74 | 2.10 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Filippo Reale | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alex Castiello | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.29 | 1.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Carlo Evangelista | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Filippo Reale | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Alex Castiello | Onayla | 0.87 | 76% | Rol Uyumlu | |
| Simone Iannuzzi | Carlo Evangelista | Onayla | 0.76 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Brunori | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.82 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rareş Burnete | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.32 | 1.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Rubino | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Pavanati | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Orji Okwonkwo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.33 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Tommaso Rubino | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Simone Iannuzzi | Alessandro Pavanati | Onayla | 0.76 | 69% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matteo Brunori | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rareş Burnete | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.21 | 1.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Rubino | İzlemeye Devam | — | 0.71 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Pavanati | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giovanni Daffara | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Orji Okwonkwo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Tommaso Rubino | Onayla | 0.71 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Alessandro Pavanati | Onayla | 0.87 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tommaso Rubino | İzlemeye Devam | — | 1.15 | ✓ | — | 0.10 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Pavanati | İzlemeye Devam | — | 0.90 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matteo Palma | İzlemeye Devam | — | 0.87 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| M'Bala Nzola | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Matteo Brunori | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rareş Burnete | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.21 | 1.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giovanni Simeone | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.68 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Tommaso Rubino | Onayla | 1.15 | 72% | Rol Uyumlu | |
| Alessandro Pavanati | Onayla | 0.90 | 79% | Rol Uyumlu | |
| Matteo Palma | Onayla | 0.87 | 76% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Samir El Mourabet | Cesena | MC | Orta Saha | 113 | 124 | 95% | 7.5M | 15.05.2027 | 37 | 0 |
| Ármin Pécsi | Cesena | GK | Kaleci | 121 | 137 | 95% | 6.1M | 15.05.2027 | 30 | 1 |
| Fahem Benaïssa | Mantova | DL | Defans | 79 | 97 | 65% | 1.6M | 15.05.2027 | 2 | 0 |
| Kostas Chrysopoulos | Mantova | DC | Defans | 100 | 122 | 65% | 2.6M | 15.05.2027 | 2 | 0 |
| Nikolas Muci | Mantova | ST | Forvet | 85 | 103 | 65% | 1.3M | 15.05.2027 | 2 | 0 |
| Markus Posch | Mantova | DM | Defans | 82 | 108 | 48% | 1.4M | 15.05.2027 | 1 | 0 |
| Boris Matić | Mantova | DR | Defans | 79 | 100 | 48% | 850.0K | 15.05.2027 | 1 | 0 |
| James Wright | Cesena | GK | Kaleci | 112 | 127 | 95% | 3.8M | 08.05.2027 | 7 | 1 |
| Tommaso Guercio | Carrarese | DC | Defans | 89 | 108 | 65% | 1.2M | 01.05.2027 | 2 | 0 |
| Mathías Bernatene | Carrarese | GK | Kaleci | 86 | 98 | 48% | 1.2M | 01.05.2027 | 1 | 0 |
| Luca Messori | Avellino | AMR | Orta Saha | 116 | 153 | 65% | 8.1M | 24.04.2027 | 2 | 0 |
| Albion Rrahmani | Pescara | ST | Forvet | 108 | 122 | 65% | 8.1M | 03.04.2027 | 2 | 0 |
| Mattia Viti | Sampdoria | DC | Defans | 119 | 134 | 65% | 8.6M | 27.03.2027 | 2 | 0 |
| Dennis Hadžikadunić | Sampdoria | DC | Defans | 87 | 104 | 65% | 1.3M | 27.03.2027 | 2 | 0 |
| Bartol Franjić | Venezia | DL | Defans | 108 | 132 | 28% | 3.9M | 20.03.2027 | 0 | 1 |
| Ronnie Hollingshead | Frosinone | GK | Kaleci | 109 | 142 | 65% | 4.6M | 13.03.2027 | 2 | 0 |
| Tijn Smolenaars | Frosinone | GK | Kaleci | 110 | 128 | 28% | 3.2M | 13.03.2027 | 0 | 1 |
| Rayan Abo El Nay | Bari | AMR | Orta Saha | 115 | 147 | 65% | 3.5M | 27.02.2027 | 2 | 0 |
| Pedro | Bari | AMR | Orta Saha | 121 | 150 | 48% | 12.0M | 27.02.2027 | 1 | 0 |
| Dro | Bari | AML | Orta Saha | 120 | 162 | 48% | 11.0M | 27.02.2027 | 1 | 0 |
| Marvin Çuni | Bari | AMR | Orta Saha | 83 | 106 | 48% | 1.1M | 27.02.2027 | 1 | 0 |
| Rareş Ilie | Empoli | AML | Orta Saha | 95 | 115 | 65% | 3.6M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Steven Hall | Modena | GK | Kaleci | 103 | 114 | 48% | 2.1M | 06.02.2027 | 1 | 0 |
| Mattia Fortin | Padova | GK | Kaleci | 97 | 129 | 65% | 2.0M | 30.01.2027 | 2 | 0 |
| Emil Krafth | Spezia | DR | Defans | 114 | 124 | 65% | 1.6M | 16.01.2027 | 2 | 0 |
| John Victor | Palermo | GK | Kaleci | 113 | 116 | 65% | 2.1M | 09.01.2027 | 2 | 0 |
| Anthoni | Virtus Entella | GK | Kaleci | 103 | 119 | 48% | 3.1M | 26.12.2026 | 1 | 0 |
| Kevin Ferreira | Bari | AMR | Orta Saha | 112 | 154 | 48% | 2.8M | 17.10.2026 | 1 | 0 |
| Dyogo Alves | Empoli | GK | Kaleci | 109 | 126 | 48% | 3.1M | 03.10.2026 | 1 | 0 |
| Santiago Beltrán | Modena | GK | Kaleci | 110 | 128 | 48% | 2.4M | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| George Murray-Jones | Cesena | GK | Kaleci | 101 | 141 | 28% | 1.7M | 26.09.2026 | 0 | 1 |
| Jeremías Martinet | Cesena | GK | Kaleci | 106 | 123 | 28% | 1.8M | 12.09.2026 | 0 | 1 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #61 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 68.5K | İzlemede | — | — |
| #62 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 68.5K | İzlemede | — | — |
| #63 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 68.5K | İzlemede | — | — |
| #64 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 68.5K | İzlemede | — | — |