| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.9M |
| Personel Maaşları | $64K |
| Transfer Amortismanı | $8K |
| Borç Faizi | $62K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $140K |
| Tesis Bakımı | $175K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $1.8M | $3.3M | $-1.5M | $-10.9M |
| Sep 2027 | $2.2M | $2.6M | $-359K | $-9.4M |
| Aug 2027 | $2.3M | $2.6M | $-277K | $-9.1M |
| Jul 2027 | $2.2M | $2.7M | $-469K | $-8.8M |
| Jun 2027 | $2.3M | $3.0M | $-789K | $-8.4M |
| May 2027 | $2.3M | $3.3M | $-998K | $-7.6M |
| Apr 2027 | $2.3M | $3.5M | $-1.2M | $-6.6M |
| Mar 2027 | $2.3M | $2.9M | $-574K | $-5.4M |
| Feb 2027 | $2.5M | $2.9M | $-328K | $-4.9M |
| Jan 2027 | $2.3M | $3.0M | $-744K | $-4.5M |
| Dec 2026 | $1.1M | $3.7M | $-2.6M | $-3.8M |
| Nov 2026 | $1.1M | $3.5M | $-2.4M | $-1.2M |