| TV Geliri | $1.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $5K |
| Oyuncu Maaşları | $1.7M |
| Personel Maaşları | $35K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $250 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $2.0M | $1.8M | $162K | $-864K |
| Jun 2027 | $2.1M | $1.6M | $443K | $-1.0M |
| May 2027 | $2.2M | $1.3M | $876K | $-1.5M |
| Apr 2027 | $2.2M | $1.9M | $306K | $-2.3M |
| Mar 2027 | $881K | $1.9M | $-995K | $-2.7M |
| Feb 2027 | $945K | $1.3M | $-328K | $-1.7M |
| Jan 2027 | $922K | $1.2M | $-287K | $-1.3M |
| Dec 2026 | $277K | $1.2M | $-876K | $-1.0M |
| Nov 2026 | $94K | $1.1M | $-990K | $-164K |
| Oct 2026 | $87K | $1.1M | $-1.0M | $826K |
| Sep 2026 | $63K | $759K | $-696K | $1.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |