| TV Geliri | $3.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $345K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $590K |
| Oyuncu Maaşları | $2.9M |
| Personel Maaşları | $55K |
| Transfer Amortismanı | $14K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $247K |
| Tesis Bakımı | $699K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $4.9M | $3.9M | $1.0M | $14.2M |
| Jul 2027 | $6.5M | $3.8M | $2.7M | $13.1M |
| Jun 2027 | $4.8M | $3.9M | $958K | $10.4M |
| May 2027 | $4.7M | $3.8M | $897K | $9.4M |
| Apr 2027 | $4.1M | $3.8M | $310K | $8.5M |
| Mar 2027 | $4.1M | $3.8M | $370K | $8.2M |
| Feb 2027 | $3.9M | $6.1M | $-2.2M | $7.8M |
| Jan 2027 | $8.0M | $3.3M | $4.7M | $10.0M |
| Dec 2026 | $1.4M | $3.0M | $-1.6M | $5.3M |
| Nov 2026 | $1.5M | $3.0M | $-1.5M | $6.9M |
| Oct 2026 | $482K | $5.1M | $-4.6M | $8.4M |
| Sep 2026 | $5.0M | $1.5M | $3.5M | $13.0M |