| TV Geliri | $3.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $627K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $77K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $31K |
| Oyuncu Maaşları | $2.2M |
| Personel Maaşları | $76K |
| Transfer Amortismanı | $157K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $829K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2027 | $4.5M | $3.2M | $1.3M | $57.4M |
| Jan 2027 | $8.9M | $3.5M | $5.4M | $56.0M |
| Dec 2026 | $16.1M | $4.1M | $12.0M | $50.4M |
| Nov 2026 | $15.1M | $4.6M | $10.5M | $38.2M |
| Oct 2026 | $8.9M | $4.8M | $4.1M | $27.6M |
| Sep 2026 | $19.6M | $1.4M | $18.2M | $23.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $12.7M |