| TV Geliri | $20K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $299K |
| Personel Maaşları | $28K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $10K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2027 | $23K | $442K | $-419K | $-1.6M |
| May 2027 | $24K | $440K | $-416K | $-1.2M |
| Apr 2027 | $28K | $440K | $-412K | $-799K |
| Mar 2027 | $252K | $447K | $-195K | $-387K |
| Feb 2027 | $39K | $456K | $-417K | $-192K |
| Jan 2027 | $26K | $457K | $-431K | $225K |
| Dec 2026 | $24K | $454K | $-430K | $656K |
| Nov 2026 | $24K | $487K | $-463K | $1.1M |
| Oct 2026 | $23K | $529K | $-506K | $1.5M |
| Sep 2026 | $9K | $493K | $-485K | $2.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |