| TV Geliri | $4.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $207K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.6M |
| Personel Maaşları | $66K |
| Transfer Amortismanı | $11K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $765K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $6.7M | $3.5M | $3.2M | $31.0M |
| Nov 2027 | $7.1M | $3.1M | $4.1M | $27.8M |
| Oct 2027 | $6.8M | $3.4M | $3.5M | $23.7M |
| Sep 2027 | $8.5M | $2.9M | $5.6M | $20.2M |
| Aug 2027 | $3.7M | $2.7M | $1.0M | $14.6M |
| Jul 2027 | $3.7M | $2.6M | $1.1M | $13.5M |
| Jun 2027 | $6.4M | $2.6M | $3.8M | $12.4M |
| May 2027 | $3.6M | $2.9M | $660K | $8.6M |
| Apr 2027 | $3.6M | $2.6M | $1.0M | $7.9M |
| Mar 2027 | $3.6M | $2.6M | $982K | $6.9M |
| Feb 2027 | $3.6M | $2.7M | $845K | $5.9M |
| Jan 2027 | $3.6M | $2.7M | $877K | $5.0M |