| TV Geliri | $3.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $346K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.7M |
| Personel Maaşları | $59K |
| Transfer Amortismanı | $16K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $104K |
| Tesis Bakımı | $789K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $20.0M | $4.6M | $15.4M | $41.4M |
| Aug 2027 | $4.3M | $4.3M | $35K | $26.0M |
| Jul 2027 | $3.7M | $4.8M | $-1.1M | $26.0M |
| Jun 2027 | $3.8M | $5.2M | $-1.4M | $27.1M |
| May 2027 | $3.8M | $4.5M | $-691K | $28.5M |
| Apr 2027 | $3.1M | $4.2M | $-1.1M | $29.2M |
| Mar 2027 | $4.5M | $4.1M | $408K | $30.3M |
| Feb 2027 | $5.2M | $4.3M | $861K | $29.8M |
| Jan 2027 | $9.2M | $4.0M | $5.2M | $29.0M |
| Dec 2026 | $4.5M | $3.8M | $742K | $23.7M |
| Nov 2026 | $1.9M | $3.7M | $-1.9M | $23.0M |
| Oct 2026 | $1.9M | $6.1M | $-4.2M | $24.8M |