| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Scout | 13 | 0 | 41% | 31.01.2028 | Kuzey AmerikaBatı Avrupa | |
| Michael Walker | Scout | 6 | 0 | 43% | 16.08.2027 | Batı Avrupa |
| Scout | 3 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Batı Avrupa | |
| Scout | 1 | 0 | 51% | 01.06.2027 | ||
| Scout | 1 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Batı Avrupa | |
| Benjamin Taylor | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Levi Kendrick | DR | 19 | Bolton Wanderers | Michael Walker | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 80 | 86 | 58% | 100% | 450.0K | — | — | — | |
| — | — | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 109 | 107 | 51% | 100% | 350.0K | — | — | — | ||||
| Franco Jaroszewicz | GK | 21 | Real Cartagena | Personel Önerisi | Aktif | 31.01.2028 | 31.01.2028 | 1 | 0 | 109 | 138 | 48% | 100% | 2.6M | — | — | — | ||
| Diego Herazo | ST | 32 | San Lorenzo | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 93 | 113 | 48% | 100% | 1.5M | — | — | — | ||
| Gianluigi Donnarumma | GK | 29 | Manchester City | Transfer Talebi | Aktif | 17.08.2027 | 17.08.2027 | 1 | 0 | 152 | 153 | 40% | 112% | 48.0M | — | — | — | ||
| William Saliba | DC | 27 | Arsenal | Michael Walker | Transfer Talebi | Aktif | 16.08.2027 | 16.08.2027 | 1 | 0 | 149 | 158 | 40% | 125% | 60.0M | — | — | — | |
| Wesley Fofana | DC | 27 | Chelsea | Michael Walker | Transfer Talebi | Aktif | 16.08.2027 | 16.08.2027 | 1 | 0 | 146 | 165 | 40% | 125% | 58.0M | — | — | — | |
| João Neves | DM | 23 | Paris Saint-Germain | Michael Walker | Transfer Talebi | Aktif | 06.01.2027 | 06.01.2027 | 1 | 0 | 141 | 138 | 40% | 125% | 24.0M | — | — | — | |
| Dominik Greif | GK | 31 | Olympique Lyonnais | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 130 | 129 | 40% | 94% | 7.3M | — | — | — | ||
| Lucas Chevalier | GK | 26 | Paris Saint-Germain | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 138 | 125 | 40% | 106% | 9.0M | — | — | — | ||
| Nicolò Barella | MC | 31 | Inter | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 132 | 136 | 40% | 115% | 25.0M | — | — | — | ||
| Ousmane Dembélé | AMR | 30 | Paris Saint-Germain | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 127 | 143 | 40% | 112% | 13.0M | — | — | — | ||
| Andres Romo | FL | 25 | Olympique de Marseille | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 141 | 149 | 40% | 117% | 13.6M | — | — | — | ||
| Carlos Rodríguez | AMC | 31 | Cruz Azul | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 96 | 99 | 40% | 91% | 1.5M | — | — | — | ||
| Mason Greenwood | AMR | 26 | Olympique de Marseille | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 119 | 40% | 100% | 11.0M | — | — | — | ||
| Iván Jaime | AML | 27 | CF Montreal | Transfer Talebi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 128 | 40% | 105% | 9.2M | — | — | — | ||
| Facundo Torres | AMR | 28 | Austin FC | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 133 | 131 | 40% | 112% | 11.0M | — | — | — | ||
| Carlos Rotondi | WL | 31 | Cruz Azul | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 110 | 40% | 100% | 2.3M | — | — | — | ||
| Samuel Soares | GK | 25 | Benfica | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 125 | 40% | 114% | 4.0M | — | — | — | ||
| Lovro Štubljar | GK | 23 | FC Groningen | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 82 | 94 | 40% | 85% | 1.0M | — | — | — | Tutum | |
| Romelu De Ketelaere | GK | 30 | KV Oostende | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 119 | 40% | 108% | 2.7M | — | — | — | ||
| Myron Boadu | AMR | 27 | PSV | Michael Walker | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 123 | 40% | 107% | 9.5M | — | — | — | |
| Kevin Mignolet | WL | 30 | Mouscron | Michael Walker | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 133 | 40% | 111% | 6.4M | — | — | — | |
| Wilfried Kanga | ST | 30 | KAA Gent | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 114 | 40% | 101% | 4.6M | — | — | — |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jens Cajuste | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Chuba Akpom | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tijn Smolenaars | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Iker Zufiaurre | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Zanoli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1080000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jens Cajuste | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Chuba Akpom | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tijn Smolenaars | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Iker Zufiaurre | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Zanoli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1080000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jens Cajuste | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Chuba Akpom | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tijn Smolenaars | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Iker Zufiaurre | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Zanoli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1080000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jens Cajuste | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Chuba Akpom | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tijn Smolenaars | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Iker Zufiaurre | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Zanoli | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1080000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jens Cajuste | Reddet | — | -1.37 | — | — | 1.50 | 9600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Chuba Akpom | Reddet | — | -1.37 | — | — | 1.50 | 5900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tijn Smolenaars | Reddet | — | -1.37 | — | — | 1.50 | 5200000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Zanoli | Reddet | — | -1.78 | — | — | 1.50 | 1080000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Iker Zufiaurre | Reddet | — | -1.22 | — | — | 1.50 | 5600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jens Cajuste | Reddet | -1.37 | 65% | Çok Pahalı | |
| Chuba Akpom | Reddet | -1.37 | 65% | Çok Pahalı | |
| Tijn Smolenaars | Reddet | -1.37 | 65% | Çok Pahalı | |
| Alessandro Zanoli | Reddet | -1.78 | 84% | Çok Pahalı | |
| Iker Zufiaurre | Reddet | -1.22 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| John Lundstram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tom Heaton | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 855000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Andy Yiadom | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 76500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jens Cajuste | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| John Lundstram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 900000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tom Heaton | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 855000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Andy Yiadom | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 76500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jens Cajuste | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 9600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finn Inglethorpe | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 990000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jordan Beyer | Reddet | — | -1.44 | — | — | 1.50 | 500000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tom Heaton | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 497250.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Łukasz Fabiański | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 688500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Andy Yiadom | Reddet | — | -1.44 | — | — | 1.50 | 76500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Jens Cajuste | Reddet | — | -1.37 | — | — | 1.50 | 9600000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| John Lundstram | Reddet | — | -1.01 | — | — | 1.50 | 1000000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Beyer | Reddet | -1.44 | 69% | Çok Pahalı | |
| Andy Yiadom | Reddet | -1.44 | 69% | Çok Pahalı | |
| Jens Cajuste | Reddet | -1.37 | 65% | Çok Pahalı | |
| John Lundstram | Reddet | -1.01 | 48% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finn Inglethorpe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Beyer | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tom Heaton | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Łukasz Fabiański | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.78 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Elanga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andy Yiadom | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| John Lundstram | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Beyer | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Andy Yiadom | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu | |
| John Lundstram | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finn Inglethorpe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Beyer | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tom Heaton | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Łukasz Fabiański | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.78 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Elanga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andy Yiadom | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| John Lundstram | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Beyer | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Andy Yiadom | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu | |
| John Lundstram | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finn Inglethorpe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Beyer | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tom Heaton | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Łukasz Fabiański | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.78 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Elanga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andy Yiadom | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| John Lundstram | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Beyer | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Andy Yiadom | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu | |
| John Lundstram | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finn Inglethorpe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Beyer | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tom Heaton | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Łukasz Fabiański | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.78 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Elanga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andy Yiadom | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| John Lundstram | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Beyer | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Andy Yiadom | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu | |
| John Lundstram | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finn Inglethorpe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Beyer | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tom Heaton | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Łukasz Fabiański | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.78 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Elanga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andy Yiadom | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| John Lundstram | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Beyer | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Andy Yiadom | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu | |
| John Lundstram | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finn Inglethorpe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Beyer | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tom Heaton | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Łukasz Fabiański | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.78 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Elanga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andy Yiadom | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| John Lundstram | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Beyer | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Andy Yiadom | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu | |
| John Lundstram | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finn Inglethorpe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Beyer | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tom Heaton | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Łukasz Fabiański | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.78 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Elanga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andy Yiadom | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| John Lundstram | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Beyer | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Andy Yiadom | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu | |
| John Lundstram | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finn Inglethorpe | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Beyer | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tom Heaton | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.56 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Łukasz Fabiański | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.78 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Anthony Elanga | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.29 | 1.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andy Yiadom | İzlemeye Devam | — | 1.16 | ✓ | — | 0.10 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| John Lundstram | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.13 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Beyer | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu | |
| Andy Yiadom | Onayla | 1.16 | 69% | Rol Uyumlu | |
| John Lundstram | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paul Reverson | Charlton Athletic | GK | Kaleci | 119 | 131 | 95% | 8.3M | 01.05.2027 | 33 | 0 |
| Charlton Athletic | GK | Kaleci | 98 | 121 | 48% | 2.4M | 01.05.2027 | 0 | 3 | |
| Lassine Diarra | Charlton Athletic | GK | Kaleci | 110 | 122 | 88% | 3.0M | 24.04.2027 | 3 | 2 |
| Charlie Setford | Milton Keynes Dons | GK | Kaleci | 110 | 131 | 65% | 6.7M | 24.04.2027 | 2 | 0 |
| Prosper Obah | Bristol City | AMR | Orta Saha | 116 | 133 | 65% | 17.0M | 10.04.2027 | 2 | 0 |
| Pote | Bristol City | AMR | Orta Saha | 113 | 125 | 65% | 17.0M | 10.04.2027 | 2 | 0 |
| Sebastian Nanasi | Bristol City | AMR | Orta Saha | 110 | 129 | 65% | 11.0M | 10.04.2027 | 2 | 0 |
| Jhon Solís | Birmingham City | DM | Defans | 117 | 143 | 48% | 6.2M | 03.04.2027 | 1 | 0 |
| Samuel Chukwueze | Fulham | AMR | Orta Saha | 119 | 131 | 65% | 11.0M | 27.03.2027 | 2 | 0 |
| Hull City | DM | Defans | 101 | 120 | 65% | 4.2M | 20.03.2027 | 2 | 0 | |
| John Lundstram | Hull City | DM | Defans | 94 | 115 | 65% | 900.0K | 20.03.2027 | 2 | 0 |
| Miloš Luković | Preston North End | ST | Forvet | 98 | 121 | 65% | 3.4M | 06.03.2027 | 2 | 0 |
| Demir Ege Tıknaz | Sheffield Wednesday | DM | Defans | 118 | 140 | 48% | 14.0M | 20.02.2027 | 1 | 0 |
| Ibrahim Cissoko | Bolton Wanderers | AMR | Orta Saha | 96 | 115 | 65% | 5.3M | 06.02.2027 | 2 | 0 |
| Max Dean | Bolton Wanderers | ST | Forvet | 94 | 115 | 65% | 3.8M | 06.02.2027 | 2 | 0 |
| Alessandro Zanoli | Derby County | DR | Defans | 117 | 138 | 84% | 1.1M | 23.01.2027 | 2 | 2 |
| David Kalokoh | Derby County | AMR | Orta Saha | 105 | 128 | 65% | 10.0M | 23.01.2027 | 2 | 0 |
| Bobby Clark | Derby County | AMR | Orta Saha | 97 | 117 | 65% | 4.5M | 23.01.2027 | 2 | 0 |
| Valentijn van der Velde | Derby County | GK | Kaleci | 114 | 138 | 48% | 3.0M | 23.01.2027 | 1 | 0 |
| Tijn Smolenaars | Huddersfield Town | GK | Kaleci | 110 | 128 | 65% | 5.2M | 16.01.2027 | 2 | 0 |
| João Rego | Huddersfield Town | AMR | Orta Saha | 106 | 126 | 48% | 5.0M | 16.01.2027 | 1 | 0 |
| Jens Cajuste | Ipswich Town | DM | Defans | 119 | 137 | 65% | 9.6M | 09.01.2027 | 2 | 0 |
| Chuba Akpom | Ipswich Town | AMC | Orta Saha | 122 | 136 | 65% | 5.9M | 09.01.2027 | 2 | 0 |
| Tanner Tessmann | Ipswich Town | DM | Defans | 116 | 128 | 48% | 11.0M | 09.01.2027 | 1 | 0 |
| Guilherme Santos | Queens Park Rangers | AMC | Orta Saha | 106 | 141 | 48% | 6.1M | 26.12.2026 | 1 | 0 |
| Bilal Nadir | Queens Park Rangers | AMR | Orta Saha | 107 | 128 | 48% | 8.9M | 26.12.2026 | 1 | 0 |
| Isak Jansson | Bristol City | AMR | Orta Saha | 112 | 130 | 48% | 11.0M | 28.11.2026 | 1 | 0 |
| Fabricio Díaz | Hull City | GK | Kaleci | 98 | 112 | 48% | 3.0M | 07.11.2026 | 1 | 0 |
| Diego Herazo | Bolton Wanderers | ST | Forvet | 93 | 113 | 48% | 1.5M | 26.09.2026 | 1 | 0 |
| Juan Cruz Meza | Cardiff City | AMR | Orta Saha | 111 | 158 | 48% | 6.2M | 19.09.2026 | 1 | 0 |
| Franco Jaroszewicz | Derby County | GK | Kaleci | 109 | 138 | 48% | 2.6M | 12.09.2026 | 1 | 0 |
| Tobías Argañaráz | Derby County | MC | Orta Saha | 106 | 123 | 48% | 5.4M | 12.09.2026 | 1 | 0 |
| Thiago Perruisset | Derby County | GK | Kaleci | 110 | 125 | 28% | 4.0M | 12.09.2026 | 0 | 1 |
| Iker Zufiaurre | Huddersfield Town | AMR | Orta Saha | 104 | 131 | 58% | 5.6M | 05.09.2026 | 1 | 1 |