| TV Geliri | $1.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.7M |
| Personel Maaşları | $82K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $43K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $165K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $1.8M | $2.0M | $-223K | $-7.3M |
| Jul 2027 | $1.8M | $2.0M | $-201K | $-7.1M |
| Jun 2027 | $3.0M | $2.4M | $586K | $-6.9M |
| May 2027 | $2.2M | $3.1M | $-912K | $-7.4M |
| Apr 2027 | $2.2M | $2.9M | $-690K | $-6.5M |
| Mar 2027 | $2.1M | $2.3M | $-172K | $-5.8M |
| Feb 2027 | $948K | $2.5M | $-1.6M | $-5.7M |
| Jan 2027 | $200K | $2.6M | $-2.4M | $-4.1M |
| Dec 2026 | $203K | $2.1M | $-1.9M | $-1.6M |
| Nov 2026 | $200K | $2.0M | $-1.8M | $218K |
| Oct 2026 | $199K | $3.1M | $-2.9M | $2.0M |
| Sep 2026 | $236K | $1.6M | $-1.4M | $5.0M |