| TV Geliri | $93K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $6K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $211K |
| Oyuncu Maaşları | $1.3M |
| Personel Maaşları | $63K |
| Transfer Amortismanı | $562 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $87K |
| Tesis Bakımı | $174K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $1.0M | $1.6M | $-622K | $3.7M |
| Sep 2026 | $3.1M | $1.4M | $1.8M | $4.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |