| TV Geliri | $39.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $1.1M |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $20.1M |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $14.9M |
| Personel Maaşları | $52K |
| Transfer Amortismanı | $590K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $1.2M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2028 | $62.3M | $16.8M | $45.5M | $182.1M |
| May 2028 | $8.4M | $17.2M | $-8.8M | $136.0M |
| Apr 2028 | $11.5M | $19.7M | $-8.2M | $144.2M |
| Mar 2028 | $11.4M | $17.6M | $-6.2M | $151.8M |
| Feb 2028 | $8.3M | $18.1M | $-9.8M | $157.5M |
| Jan 2028 | $15.9M | $17.7M | $-1.8M | $166.6M |
| Dec 2027 | $14.6M | $17.6M | $-3.1M | $167.9M |
| Nov 2027 | $14.6M | $17.4M | $-2.8M | $170.4M |
| Oct 2027 | $12.0M | $17.6M | $-5.6M | $172.6M |
| Sep 2027 | $22.8M | $20.3M | $2.5M | $177.6M |
| Aug 2027 | $7.2M | $16.8M | $-9.6M | $174.6M |
| Jul 2027 | $7.2M | $15.5M | $-8.2M | $183.6M |