Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $9K |
| Maç Günü Geliri | $43K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $980 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $119K |
| Personel Maaşları | $39K |
| Tesis Bakımı | $105K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Apr 2033 |
$53K |
$263K |
$-210K |
$-2.6M |
| Mar 2033 |
$53K |
$263K |
$-210K |
$-2.4M |
| Feb 2033 |
$151K |
$261K |
$-109K |
$-2.2M |
| Jan 2033 |
$53K |
$357K |
$-304K |
$-2.0M |
| Dec 2032 |
$53K |
$260K |
$-207K |
$-1.7M |
| Nov 2032 |
$53K |
$260K |
$-207K |
$-1.5M |
| Oct 2032 |
$53K |
$260K |
$-207K |
$-1.3M |
| Sep 2032 |
$54K |
$260K |
$-206K |
$-1.1M |
| Aug 2032 |
$304K |
$277K |
$26K |
$-914K |
| Jul 2032 |
$514K |
$313K |
$201K |
$-940K |
| Jun 2032 |
$53K |
$313K |
$-259K |
$-1.1M |
| May 2032 |
$53K |
$316K |
$-263K |
$-882K |