Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $18K |
| Maç Günü Geliri | $17K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $148K |
| Personel Maaşları | $54K |
| Tesis Bakımı | $115K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2031 |
$44K |
$317K |
$-273K |
$26.8M |
| Feb 2031 |
$72K |
$752K |
$-680K |
$27.1M |
| Jan 2031 |
$1.8M |
$312K |
$1.5M |
$27.8M |
| Dec 2030 |
$2.4M |
$325K |
$2.1M |
$26.3M |
| Nov 2030 |
$2.4M |
$325K |
$2.1M |
$24.2M |
| Oct 2030 |
$1.2M |
$325K |
$912K |
$22.1M |
| Sep 2030 |
$3.7M |
$325K |
$3.3M |
$21.2M |
| Aug 2030 |
$6.2M |
$338K |
$5.9M |
$17.8M |
| Jul 2030 |
$37K |
$332K |
$-295K |
$11.9M |
| Jun 2030 |
$1.6M |
$365K |
$1.2M |
$12.2M |
| May 2030 |
$37K |
$365K |
$-329K |
$11.0M |
| Apr 2030 |
$37K |
$373K |
$-336K |
$11.3M |