| TV Geliri | $3.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $133K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $609K |
| Personel Maaşları | $45K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $179K |
| Tesis Bakımı | $663K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $3.6M | $1.5M | $2.1M | $15.4M |
| Jun 2027 | $6.5M | $1.3M | $5.2M | $13.3M |
| May 2027 | $3.6M | $1.3M | $2.3M | $8.1M |
| Apr 2027 | $4.1M | $1.6M | $2.6M | $5.8M |
| Mar 2027 | $3.7M | $1.3M | $2.4M | $3.2M |
| Feb 2027 | $1.5M | $952K | $517K | $833K |
| Jan 2027 | $448K | $744K | $-296K | $316K |
| Dec 2026 | $428K | $739K | $-311K | $612K |
| Nov 2026 | $490K | $717K | $-227K | $923K |
| Oct 2026 | $120K | $904K | $-785K | $1.1M |
| Sep 2026 | $86K | $692K | $-606K | $1.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |