| TV Geliri | $3.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.5M |
| Personel Maaşları | $59K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $745K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $3.5M | $3.3M | $192K | $9.0M |
| Nov 2027 | $3.0M | $4.5M | $-1.5M | $8.8M |
| Oct 2027 | $3.4M | $4.9M | $-1.5M | $10.3M |
| Sep 2027 | $3.4M | $4.0M | $-596K | $11.8M |
| Aug 2027 | $3.3M | $3.1M | $271K | $12.4M |
| Jul 2027 | $3.3M | $3.0M | $384K | $12.1M |
| Jun 2027 | $3.0M | $3.1M | $-102K | $11.7M |
| May 2027 | $3.3M | $3.0M | $286K | $11.8M |
| Apr 2027 | $3.6M | $3.3M | $331K | $11.5M |
| Mar 2027 | $3.7M | $3.0M | $627K | $11.2M |
| Feb 2027 | $3.7M | $3.2M | $507K | $10.6M |
| Jan 2027 | $8.0M | $3.0M | $5.0M | $10.1M |