Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $11K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $102K |
| Personel Maaşları | $42K |
| Tesis Bakımı | $65K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Sep 2027 |
$13K |
$236K |
$-224K |
$-840K |
| Aug 2027 |
$33K |
$232K |
$-199K |
$-616K |
| Jul 2027 |
$208K |
$309K |
$-101K |
$-417K |
| Jun 2027 |
$12K |
$237K |
$-224K |
$-316K |
| May 2027 |
$13K |
$236K |
$-224K |
$-92K |
| Apr 2027 |
$13K |
$240K |
$-228K |
$131K |
| Mar 2027 |
$13K |
$238K |
$-225K |
$359K |
| Feb 2027 |
$13K |
$247K |
$-234K |
$584K |
| Jan 2027 |
$29K |
$213K |
$-185K |
$818K |
| Dec 2026 |
$609K |
$218K |
$391K |
$1.0M |
| Nov 2026 |
$13K |
$218K |
$-205K |
$612K |
| Oct 2026 |
$20K |
$218K |
$-199K |
$817K |