Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $25K |
| Maç Günü Geliri | $67K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $219K |
| Personel Maaşları | $60K |
| Tesis Bakımı | $155K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2033 |
$346K |
$434K |
$-88K |
$82.5M |
| Jun 2033 |
$6.4M |
$427K |
$6.0M |
$82.6M |
| May 2033 |
$96K |
$427K |
$-331K |
$76.7M |
| Apr 2033 |
$96K |
$427K |
$-332K |
$77.0M |
| Mar 2033 |
$95K |
$427K |
$-332K |
$77.3M |
| Feb 2033 |
$326K |
$431K |
$-104K |
$77.7M |
| Jan 2033 |
$1.6M |
$431K |
$1.2M |
$77.8M |
| Dec 2032 |
$96K |
$431K |
$-335K |
$76.6M |
| Nov 2032 |
$95K |
$431K |
$-336K |
$76.9M |
| Oct 2032 |
$95K |
$431K |
$-336K |
$77.2M |
| Sep 2032 |
$9.9M |
$468K |
$9.4M |
$77.6M |
| Aug 2032 |
$94K |
$450K |
$-356K |
$68.2M |