Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $21K |
| Maç Günü Geliri | $162K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $159K |
| Personel Maaşları | $56K |
| Tesis Bakımı | $95K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$214K |
$310K |
$-96K |
$4.4M |
| Jul 2027 |
$576K |
$313K |
$263K |
$4.5M |
| Jun 2027 |
$186K |
$313K |
$-127K |
$4.2M |
| May 2027 |
$186K |
$313K |
$-128K |
$4.3M |
| Apr 2027 |
$186K |
$313K |
$-128K |
$4.4M |
| Mar 2027 |
$185K |
$554K |
$-369K |
$4.6M |
| Feb 2027 |
$185K |
$511K |
$-326K |
$4.9M |
| Jan 2027 |
$2.4M |
$297K |
$2.1M |
$5.3M |
| Dec 2026 |
$185K |
$297K |
$-111K |
$3.2M |
| Nov 2026 |
$185K |
$297K |
$-111K |
$3.3M |
| Oct 2026 |
$186K |
$296K |
$-111K |
$3.4M |
| Sep 2026 |
$2.8M |
$532K |
$2.3M |
$3.5M |