| TV Geliri | $641K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $52K |
| Oyuncu Maaşları | $1.0M |
| Personel Maaşları | $26K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $18K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $1.1M | $1.3M | $-212K | $-3.6M |
| Dec 2027 | $1.1M | $829K | $239K | $-3.3M |
| Nov 2027 | $1.1M | $838K | $249K | $-3.6M |
| Oct 2027 | $1.1M | $1.0M | $50K | $-3.8M |
| Sep 2027 | $1.1M | $843K | $227K | $-3.9M |
| Aug 2027 | $1.1M | $766K | $285K | $-4.1M |
| Jul 2027 | $1.1M | $776K | $280K | $-4.4M |
| Jun 2027 | $1.2M | $929K | $278K | $-4.7M |
| May 2027 | $470K | $950K | $-480K | $-4.9M |
| Apr 2027 | $469K | $1.6M | $-1.1M | $-4.5M |
| Mar 2027 | $204K | $897K | $-694K | $-3.4M |
| Feb 2027 | $223K | $904K | $-681K | $-2.7M |