| TV Geliri | $4.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $427K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $133K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $5.5M |
| Personel Maaşları | $85K |
| Transfer Amortismanı | $48K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $133K |
| Tesis Bakımı | $1.0M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $5.3M | $6.8M | $-1.5M | $113.1M |
| Mar 2028 | $5.2M | $7.3M | $-2.1M | $114.6M |
| Feb 2028 | $5.6M | $7.4M | $-1.8M | $116.6M |
| Jan 2028 | $9.8M | $7.5M | $2.3M | $118.4M |
| Dec 2027 | $14.7M | $8.1M | $6.5M | $116.0M |
| Nov 2027 | $11.8M | $8.1M | $3.8M | $109.4M |
| Oct 2027 | $11.4M | $7.8M | $3.6M | $105.6M |
| Sep 2027 | $21.9M | $6.8M | $15.1M | $102.0M |
| Aug 2027 | $6.3M | $6.3M | $-12K | $86.9M |
| Jul 2027 | $6.3M | $5.9M | $400K | $86.9M |
| Jun 2027 | $22.0M | $5.9M | $16.1M | $86.4M |
| May 2027 | $6.3M | $6.4M | $-90K | $70.2M |