Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $410K |
| Maç Günü Geliri | $866K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $78K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $870K |
| Personel Maaşları | $98K |
| Tesis Bakımı | $225K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$1.7M |
$1.2M |
$489K |
$102.0M |
| Jul 2027 |
$2.2M |
$13.4M |
$-11.2M |
$101.5M |
| Jun 2027 |
$13.9M |
$1.1M |
$12.8M |
$112.7M |
| May 2027 |
$1.3M |
$1.1M |
$250K |
$99.9M |
| Apr 2027 |
$2.5M |
$1.1M |
$1.5M |
$99.6M |
| Mar 2027 |
$2.2M |
$1.1M |
$1.1M |
$98.2M |
| Feb 2027 |
$6.9M |
$1.8M |
$5.1M |
$97.1M |
| Jan 2027 |
$3.8M |
$1.4M |
$2.5M |
$92.0M |
| Dec 2026 |
$3.2M |
$1.4M |
$1.9M |
$89.5M |
| Nov 2026 |
$3.7M |
$1.4M |
$2.4M |
$87.6M |
| Oct 2026 |
$2.1M |
$1.4M |
$710K |
$85.2M |
| Sep 2026 |
$30.5M |
$3.2M |
$27.3M |
$84.5M |