Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $35K |
| Maç Günü Geliri | $9K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $5K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $193K |
| Personel Maaşları | $65K |
| Tesis Bakımı | $135K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$379K |
$412K |
$-33K |
$-1.6M |
| Jul 2030 |
$1.7M |
$401K |
$1.3M |
$-1.5M |
| Jun 2030 |
$49K |
$369K |
$-320K |
$-2.8M |
| May 2030 |
$49K |
$369K |
$-320K |
$-2.5M |
| Apr 2030 |
$48K |
$373K |
$-325K |
$-2.2M |
| Mar 2030 |
$48K |
$340K |
$-292K |
$-1.9M |
| Feb 2030 |
$278K |
$355K |
$-77K |
$-1.6M |
| Jan 2030 |
$1.5M |
$451K |
$1.0M |
$-1.5M |
| Dec 2029 |
$48K |
$380K |
$-332K |
$-2.5M |
| Nov 2029 |
$47K |
$380K |
$-332K |
$-2.2M |
| Oct 2029 |
$48K |
$380K |
$-332K |
$-1.8M |
| Sep 2029 |
$61K |
$368K |
$-306K |
$-1.5M |