Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $370K |
| Maç Günü Geliri | $1.0M |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $76K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $940K |
| Personel Maaşları | $82K |
| Tesis Bakımı | $205K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2035 |
$9.1M |
$1.2M |
$7.9M |
$553.9M |
| Jul 2035 |
$23.1M |
$1.2M |
$21.8M |
$546.0M |
| Jun 2035 |
$1.5M |
$1.2M |
$229K |
$524.2M |
| May 2035 |
$1.5M |
$1.2M |
$227K |
$524.0M |
| Apr 2035 |
$1.5M |
$1.2M |
$231K |
$523.8M |
| Mar 2035 |
$2.8M |
$1.1M |
$1.6M |
$523.5M |
| Feb 2035 |
$3.9M |
$1.1M |
$2.8M |
$521.9M |
| Jan 2035 |
$18.1M |
$1.1M |
$17.0M |
$519.1M |
| Dec 2034 |
$4.4M |
$1.1M |
$3.3M |
$502.2M |
| Nov 2034 |
$4.4M |
$1.1M |
$3.3M |
$498.8M |
| Oct 2034 |
$6.5M |
$1.1M |
$5.3M |
$495.5M |
| Sep 2034 |
$15.5M |
$1.1M |
$14.3M |
$490.2M |