| TV Geliri | $232K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $3K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $253K |
| Personel Maaşları | $38K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $59K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $238K | $455K | $-217K | $-3.8M |
| Jun 2027 | $48K | $480K | $-431K | $-3.6M |
| May 2027 | $49K | $589K | $-540K | $-3.2M |
| Apr 2027 | $49K | $397K | $-348K | $-2.6M |
| Mar 2027 | $49K | $441K | $-392K | $-2.3M |
| Feb 2027 | $49K | $444K | $-396K | $-1.9M |
| Jan 2027 | $9K | $494K | $-484K | $-1.5M |
| Dec 2026 | $9K | $420K | $-411K | $-1.0M |
| Nov 2026 | $9K | $427K | $-417K | $-607K |
| Oct 2026 | $10K | $458K | $-448K | $-190K |
| Sep 2026 | $68K | $310K | $-242K | $258K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $500K |