| TV Geliri | $268K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $41K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $415K |
| Personel Maaşları | $44K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $12K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $30K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $311K | $586K | $-275K | $-1.8M |
| Dec 2026 | $31K | $498K | $-467K | $-1.5M |
| Nov 2026 | $30K | $488K | $-458K | $-1.1M |
| Oct 2026 | $31K | $740K | $-709K | $-593K |
| Sep 2026 | $31K | $423K | $-392K | $116K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $508K |