| TV Geliri | $3.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.9M |
| Personel Maaşları | $17K |
| Transfer Amortismanı | $33K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $37K |
| Tesis Bakımı | $740K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $3.2M | $2.8M | $428K | $23.7M |
| Jul 2028 | $3.2M | $2.6M | $550K | $23.3M |
| Jun 2028 | $3.1M | $3.0M | $191K | $22.7M |
| May 2028 | $2.8M | $2.9M | $-45K | $22.5M |
| Apr 2028 | $4.9M | $2.4M | $2.5M | $22.5M |
| Mar 2028 | $3.5M | $2.4M | $1.1M | $20.0M |
| Feb 2028 | $3.5M | $2.5M | $1.0M | $18.9M |
| Jan 2028 | $4.7M | $3.4M | $1.3M | $17.8M |
| Dec 2027 | $3.2M | $2.5M | $761K | $16.4M |
| Nov 2027 | $3.2M | $3.8M | $-556K | $15.6M |
| Oct 2027 | $3.3M | $3.5M | $-263K | $16.1M |
| Sep 2027 | $3.2M | $2.6M | $623K | $16.4M |