| TV Geliri | $3.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.2M |
| Personel Maaşları | $61K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $882K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $3.7M | $3.2M | $489K | $61.2M |
| Jun 2027 | $3.6M | $3.3M | $304K | $60.7M |
| May 2027 | $3.6M | $3.1M | $472K | $60.4M |
| Apr 2027 | $7.5M | $3.2M | $4.3M | $59.9M |
| Mar 2027 | $6.5M | $3.0M | $3.5M | $55.6M |
| Feb 2027 | $3.4M | $3.1M | $257K | $52.1M |
| Jan 2027 | $8.5M | $3.1M | $5.4M | $51.9M |
| Dec 2026 | $12.9M | $3.2M | $9.7M | $46.5M |
| Nov 2026 | $13.4M | $3.7M | $9.8M | $36.7M |
| Oct 2026 | $4.6M | $4.7M | $-60K | $27.0M |
| Sep 2026 | $16.3M | $1.9M | $14.4M | $27.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $12.7M |