| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $6.3M |
| Personel Maaşları | $20K |
| Transfer Amortismanı | $18K |
| Borç Faizi | $65K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $81K |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2028 | $2.0M | $6.7M | $-4.6M | $-13.2M |
| Apr 2028 | $2.2M | $10.2M | $-8.0M | $-8.6M |
| Mar 2028 | $2.2M | $6.8M | $-4.5M | $-553K |
| Feb 2028 | $2.0M | $7.2M | $-5.2M | $4.0M |
| Jan 2028 | $2.1M | $7.0M | $-4.9M | $9.1M |
| Dec 2027 | $2.2M | $6.5M | $-4.3M | $14.0M |
| Nov 2027 | $2.2M | $6.7M | $-4.5M | $18.2M |
| Oct 2027 | $2.5M | $6.5M | $-4.0M | $22.7M |
| Sep 2027 | $5.5M | $7.6M | $-2.1M | $26.6M |
| Aug 2027 | $5.5M | $5.3M | $151K | $28.7M |
| Jul 2027 | $5.5M | $5.1M | $404K | $28.6M |
| Jun 2027 | $12.0M | $9.9M | $2.1M | $28.2M |