| TV Geliri | $5.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $254K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $6.6M |
| Personel Maaşları | $92K |
| Transfer Amortismanı | $162K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $162K |
| Tesis Bakımı | $841K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $6.2M | $7.8M | $-1.6M | $43.1M |
| Jun 2027 | $6.2M | $8.3M | $-2.2M | $44.6M |
| May 2027 | $6.9M | $8.0M | $-1.2M | $46.6M |
| Apr 2027 | $6.9M | $6.9M | $36K | $47.6M |
| Mar 2027 | $7.0M | $6.9M | $150K | $47.4M |
| Feb 2027 | $7.5M | $7.1M | $390K | $47.1M |
| Jan 2027 | $32.5M | $7.4M | $25.1M | $46.6M |
| Dec 2026 | $7.0M | $7.3M | $-255K | $21.3M |
| Nov 2026 | $8.3M | $7.5M | $781K | $21.4M |
| Oct 2026 | $8.5M | $10.4M | $-1.9M | $20.5M |
| Sep 2026 | $3.8M | $5.6M | $-1.8M | $22.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $31.8M |