| TV Geliri | $6.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $435K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.0M |
| Personel Maaşları | $43K |
| Transfer Amortismanı | $10K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $794K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $7.2M | $1.9M | $5.3M | $55.3M |
| Dec 2027 | $4.2M | $1.9M | $2.3M | $50.0M |
| Nov 2027 | $4.3M | $2.1M | $2.2M | $47.7M |
| Oct 2027 | $4.3M | $1.9M | $2.5M | $45.5M |
| Sep 2027 | $4.4M | $1.8M | $2.6M | $43.0M |
| Aug 2027 | $4.5M | $1.8M | $2.7M | $40.4M |
| Jul 2027 | $4.4M | $1.8M | $2.6M | $37.7M |
| Jun 2027 | $4.4M | $1.8M | $2.6M | $35.0M |
| May 2027 | $1.9M | $1.4M | $532K | $32.5M |
| Apr 2027 | $1.7M | $1.4M | $386K | $31.9M |
| Mar 2027 | $589K | $1.3M | $-726K | $31.5M |
| Feb 2027 | $487K | $1.3M | $-832K | $32.2M |