| TV Geliri | $630K |
| Sıralama TV Bonusu | $126K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $914K |
| Personel Maaşları | $46K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $21K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $145K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $1.3M | $1.1M | $182K | $-3.8M |
| Jun 2027 | $1.6M | $1.3M | $348K | $-4.0M |
| May 2027 | $1.4M | $1.4M | $-34K | $-4.3M |
| Apr 2027 | $1.3M | $1.2M | $100K | $-4.3M |
| Mar 2027 | $520K | $1.2M | $-681K | $-4.4M |
| Feb 2027 | $442K | $1.3M | $-819K | $-3.7M |
| Jan 2027 | $126K | $1.2M | $-1.1M | $-2.9M |
| Dec 2026 | $127K | $1.0M | $-918K | $-1.8M |
| Nov 2026 | $25K | $1.0M | $-1.0M | $-875K |
| Oct 2026 | $53K | $1.2M | $-1.1M | $138K |
| Sep 2026 | $63K | $799K | $-735K | $1.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.0M |