Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $23K |
| Maç Günü Geliri | $94K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $3K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $157K |
| Personel Maaşları | $41K |
| Tesis Bakımı | $125K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$3.4M |
$748K |
$2.6M |
$5.2M |
| Jul 2030 |
$2.7M |
$1.1M |
$1.6M |
$2.6M |
| Jun 2030 |
$120K |
$320K |
$-199K |
$1.0M |
| May 2030 |
$121K |
$320K |
$-199K |
$1.2M |
| Apr 2030 |
$120K |
$324K |
$-203K |
$1.4M |
| Mar 2030 |
$273K |
$327K |
$-54K |
$1.6M |
| Feb 2030 |
$371K |
$371K |
$-26 |
$1.7M |
| Jan 2030 |
$153K |
$337K |
$-184K |
$1.7M |
| Dec 2029 |
$120K |
$337K |
$-217K |
$1.8M |
| Nov 2029 |
$121K |
$337K |
$-216K |
$2.1M |
| Oct 2029 |
$120K |
$320K |
$-199K |
$2.3M |
| Sep 2029 |
$3.1M |
$329K |
$2.8M |
$2.5M |