| TV Geliri | $781 |
| Sıralama TV Bonusu | $156 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $95K |
| Personel Maaşları | $20K |
| Transfer Amortismanı | $770 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $25K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $1K | $141K | $-140K | $232K |
| Sep 2026 | $1K | $56K | $-55K | $408K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $500K |