| TV Geliri | $2.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $948K |
| Personel Maaşları | $53K |
| Transfer Amortismanı | $16K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $713K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $5.6M | $1.7M | $3.8M | $31.9M |
| Sep 2027 | $18.5M | $1.5M | $17.0M | $28.0M |
| Aug 2027 | $2.9M | $1.5M | $1.4M | $11.0M |
| Jul 2027 | $4.3M | $1.4M | $2.8M | $9.6M |
| Jun 2027 | $2.9M | $1.5M | $1.5M | $6.7M |
| May 2027 | $3.0M | $1.5M | $1.5M | $5.3M |
| Apr 2027 | $3.0M | $1.5M | $1.4M | $3.7M |
| Mar 2027 | $3.0M | $1.5M | $1.4M | $2.3M |
| Feb 2027 | $1.1M | $1.1M | $15K | $806K |
| Jan 2027 | $1.0M | $1.3M | $-236K | $774K |
| Dec 2026 | $373K | $1.1M | $-737K | $994K |
| Nov 2026 | $384K | $1.1M | $-755K | $1.7M |