| TV Geliri | $6.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $629K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $11K |
| Oyuncu Maaşları | $6.4M |
| Personel Maaşları | $45K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $16K |
| Tesis Bakımı | $837K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $8.0M | $7.3M | $650K | $56.3M |
| Aug 2027 | $8.0M | $6.5M | $1.6M | $55.6M |
| Jul 2027 | $8.0M | $6.5M | $1.5M | $54.1M |
| Jun 2027 | $45.0M | $7.6M | $37.5M | $52.6M |
| May 2027 | $8.1M | $7.6M | $490K | $15.1M |
| Apr 2027 | $8.1M | $8.2M | $-162K | $14.6M |
| Mar 2027 | $7.9M | $5.4M | $2.5M | $14.8M |
| Feb 2027 | $7.9M | $5.3M | $2.6M | $12.3M |
| Jan 2027 | $6.8M | $5.1M | $1.7M | $9.7M |
| Dec 2026 | $2.7M | $4.8M | $-2.1M | $8.0M |
| Nov 2026 | $787K | $4.7M | $-3.9M | $10.1M |
| Oct 2026 | $165K | $5.5M | $-5.3M | $14.0M |