| TV Geliri | $149K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $41K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $61K |
| Oyuncu Maaşları | $1.0M |
| Personel Maaşları | $47K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $32K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $31K |
| Tesis Bakımı | $115K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2027 | $250K | $1.2M | $-984K | $-5.3M |
| Jan 2027 | $266K | $1.3M | $-1.0M | $-4.3M |
| Dec 2026 | $279K | $1.0M | $-758K | $-3.3M |
| Nov 2026 | $122K | $1.0M | $-888K | $-2.6M |
| Oct 2026 | $110K | $1.1M | $-1.0M | $-1.7M |
| Sep 2026 | $69K | $2.0M | $-1.9M | $-659K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.3M |