| TV Geliri | $6.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $254K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $66K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $758K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2028 | $6.2M | $2.0M | $4.2M | $47.0M |
| Feb 2028 | $6.2M | $1.8M | $4.4M | $42.8M |
| Jan 2028 | $17.9M | $2.1M | $15.8M | $38.4M |
| Dec 2027 | $7.1M | $2.3M | $4.8M | $22.6M |
| Nov 2027 | $6.5M | $2.4M | $4.1M | $17.8M |
| Oct 2027 | $7.2M | $3.3M | $3.8M | $13.6M |
| Sep 2027 | $7.2M | $3.2M | $4.0M | $9.8M |
| Aug 2027 | $7.3M | $2.1M | $5.2M | $5.8M |
| Jul 2027 | $7.1M | $2.1M | $5.0M | $630K |
| Jun 2027 | $1.1M | $1.6M | $-496K | $-4.4M |
| May 2027 | $416K | $1.5M | $-1.1M | $-3.9M |
| Apr 2027 | $279K | $1.5M | $-1.2M | $-2.8M |