| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alberto De Santis | Baş Scout | 9 | 0 | 42% | 01.01.2028 | Batı Avrupa |
| Mariano Ruggiero | Scout | 7 | 0 | 41% | 05.01.2028 | Batı Avrupa |
| Tommaso Mariani | Scout | 6 | 0 | 39% | 04.01.2028 | Kuzey AfrikaBatı Avrupa |
| Scout | 5 | 0 | 52% | 17.08.2026 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fabio Miretti | DM | 24 | Juventus | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 115 | 125 | 52% | 100% | 1.5M | — | — | — | ||
| Francisco Conceição | AMR | 25 | Juventus | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 124 | 52% | 100% | 1.4M | — | — | — | ||
| Koni De Winter | DC | 25 | AC Milan | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 106 | 136 | 52% | 100% | 1.2M | — | — | — | ||
| Khéphren Thuram | DM | 26 | Juventus | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 124 | 52% | 100% | 1.5M | — | — | — | ||
| Kenan Yıldız | AMR | 22 | Juventus | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 116 | 129 | 52% | 100% | 1.4M | — | — | — | ||
| Paul Izzo | GK | 33 | Randers | Alberto De Santis | Personel Önerisi | Aktif | 23.08.2027 | 23.08.2027 | 1 | 0 | 83 | 97 | 48% | 100% | 200.0K | — | — | — | |
| — | — | Alberto De Santis | Personel Önerisi | Aktif | 23.08.2027 | 23.08.2027 | 1 | 0 | 84 | 100 | 48% | 100% | 250.0K | — | — | — | |||
| Filip Manojlović | GK | 31 | Djurgarden | Alberto De Santis | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 94 | 97 | 45% | 100% | 600.0K | — | — | — | |
| Ibrahima Camara | ST | 19 | Atalanta | Mariano Ruggiero | Personel Önerisi | Aktif | 05.01.2028 | 05.01.2028 | 1 | 0 | 73 | 87 | 44% | 100% | 344.2K | — | — | — | |
| Marco Crimi | DM | 37 | Altamura | Mariano Ruggiero | Personel Önerisi | Aktif | 06.06.2027 | 06.06.2027 | 1 | 0 | 62 | 58 | 44% | 100% | 5.4K | — | — | — | |
| Oufa Shobeir | GK | 27 | Rapid Wien | Alberto De Santis | Transfer Talebi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 105 | 112 | 40% | 84% | 1.9M | — | — | — | |
| Kevin Weimann | DC | 24 | Admira Wacker | Mariano Ruggiero | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 127 | 115 | 40% | 100% | 3.5M | — | — | — | |
| David Ilsanker | MR | 23 | Admira Wacker | Tommaso Mariani | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 116 | 138 | 40% | 109% | 5.2M | — | — | — | |
| Clement Bischoff | WL | 22 | Red Bull Salzburg | Tommaso Mariani | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 127 | 118 | 40% | 102% | 5.3M | — | — | — | |
| Maurits Kjærgaard | AMC | 24 | Red Bull Salzburg | Alberto De Santis | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 101 | 121 | 40% | 98% | 4.4M | — | — | — | |
| Stefan Wimmer | FR | 26 | Admira Wacker | Mariano Ruggiero | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 116 | 125 | 40% | 98% | 2.3M | — | — | — | Sakat |
| Omar Marwan | FR | 30 | Sturm Graz | Mariano Ruggiero | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 89 | 92 | 40% | 91% | 2.0M | — | — | — | |
| Emam Ashour | DM | 29 | Al Ahly | Tommaso Mariani | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 101 | 107 | 40% | 96% | 1.5M | — | — | — | |
| Serge-Philippe Raux-Yao | DC | 28 | Rapid Wien | Tommaso Mariani | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 87 | 99 | 40% | 89% | 2.0M | — | — | — | |
| Kevin Weimann | DC | 24 | Admira Wacker | Alberto De Santis | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 124 | 121 | 40% | 98% | 3.0M | — | — | — | |
| Florian Junuzovic | DC | 24 | FC Basel | Alberto De Santis | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 123 | 125 | 40% | 104% | 4.9M | — | — | — | |
| Altay Bayındır | GK | 29 | Manchester United | Mariano Ruggiero | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 142 | 40% | 104% | 22.0M | — | — | — | |
| Nikolas Polster | GK | 25 | Wolfsberger AC | Mariano Ruggiero | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 106 | 40% | 82% | 850.0K | — | — | — | |
| Casper Tengstedt | ST | 27 | Feyenoord | Alberto De Santis | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 110 | 40% | 106% | 9.6M | — | — | — | |
| Marc Nguyen | FC | 30 | Tours | Alberto De Santis | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 132 | 40% | 108% | 5.9M | — | — | — | |
| Emanuele Modugno | ST | 20 | AS Roma | Tommaso Mariani | Personel Önerisi | Aktif | 04.01.2028 | 04.01.2028 | 1 | 0 | 99 | 109 | 37% | 100% | 990.0K | — | — | — | |
| Marco Libra | AMC | 19 | Bologna | Tommaso Mariani | Personel Önerisi | Aktif | 30.08.2027 | 30.08.2027 | 1 | 0 | 91 | 104 | 37% | 100% | 800.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Antonio Aloisi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 212500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Antonio Aloisi | Reddet | — | -1.22 | — | — | 1.50 | 212500.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alberto De Santis | Antonio Aloisi | Reddet | -1.22 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michele Vano | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4250.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Flavio Junčaj | Reddet | — | -1.22 | — | — | 1.50 | 1190000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alberto De Santis | Flavio Junčaj | Reddet | -1.22 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michele Vano | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4250.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michele Vano | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 35.69 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michele Vano | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 35.69 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alessandro Sbaffo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 60.47 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Giacomo Venturi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 44.97 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Michele Vano | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 35.69 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Tonti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 45.35 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alessandro Sbaffo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.54 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Giacomo Venturi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.37 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Michele Vano | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.09 | 2.68 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Tonti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.40 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alessandro Sbaffo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.54 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Giacomo Venturi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.37 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Michele Vano | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.09 | 2.68 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Tonti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.40 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alessandro Sbaffo | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 4.54 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Giacomo Venturi | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.37 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Michele Vano | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.09 | 2.68 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Tonti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.40 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alessandro Sbaffo | Reddet | — | -1.22 | — | — | 1.50 | 4.54 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Giacomo Venturi | Reddet | — | -1.22 | — | — | 1.50 | 3.37 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Michele Vano | Reddet | — | -1.22 | — | — | 1.09 | 2.68 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Alessandro Tonti | Reddet | — | -1.22 | — | — | 1.50 | 3.40 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alberto De Santis | Alessandro Sbaffo | Reddet | -1.22 | 58% | Çok Pahalı |
| Alberto De Santis | Giacomo Venturi | Reddet | -1.22 | 58% | Çok Pahalı |
| Alberto De Santis | Michele Vano | Reddet | -1.22 | 58% | Çok Pahalı |
| Alberto De Santis | Alessandro Tonti | Reddet | -1.22 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tommaso Cassandro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Sbaffo | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.20 | 1.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giacomo Venturi | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 1.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Michele Vano | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Tonti | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 1.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alberto De Santis | Alessandro Sbaffo | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alberto De Santis | Giacomo Venturi | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alberto De Santis | Michele Vano | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alberto De Santis | Alessandro Tonti | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tommaso Cassandro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Sbaffo | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.20 | 1.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giacomo Venturi | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 1.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Michele Vano | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alberto De Santis | Alessandro Sbaffo | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alberto De Santis | Giacomo Venturi | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alberto De Santis | Michele Vano | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tommaso Cassandro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Sbaffo | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.20 | 1.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giacomo Venturi | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 1.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Michele Vano | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alberto De Santis | Alessandro Sbaffo | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alberto De Santis | Giacomo Venturi | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alberto De Santis | Michele Vano | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicholas Bonfanti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 160.62 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Fausto Salicioni | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 93.54 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Grégoire Defrel | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 10.12 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43318305 | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 119.05 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Francesco Pan | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 28.91 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Tommaso Cassandro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Alessandro Sbaffo | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.20 | 1.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Giacomo Venturi | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 1.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Michele Vano | İzlemeye Devam | — | 0.98 | ✓ | — | 0.10 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Alberto De Santis | Alessandro Sbaffo | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alberto De Santis | Giacomo Venturi | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Alberto De Santis | Michele Vano | Onayla | 0.98 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicholas Bonfanti | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.42 | 1.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fausto Salicioni | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.91 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Grégoire Defrel | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43318305 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Francesco Pan | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Tommaso Cassandro | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Christian Kabasele | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Filip Manojlović | Benevento | GK | Kaleci | 94 | 97 | 45% | 600.0K | 13.11.2027 | 1 | 1 |
| Trapani | DL | Defans | 84 | 100 | 48% | 250.0K | 23.01.2027 | 1 | 0 | |
| Paul Izzo | Casertana | GK | Kaleci | 83 | 97 | 48% | 200.0K | 16.01.2027 | 1 | 0 |