| TV Geliri | $636K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $27K |
| Transfer Amortismanı | $4K |
| Borç Faizi | $87K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $1.1M | $1.3M | $-279K | $-9.2M |
| Nov 2027 | $332K | $1.3M | $-1.0M | $-8.9M |
| Oct 2027 | $354K | $1.9M | $-1.5M | $-7.9M |
| Sep 2027 | $329K | $833K | $-504K | $-6.4M |
| Aug 2027 | $328K | $1.1M | $-740K | $-5.9M |
| Jul 2027 | $329K | $746K | $-417K | $-5.1M |
| Jun 2027 | $184K | $840K | $-656K | $-4.7M |
| May 2027 | $166K | $860K | $-694K | $-4.1M |
| Apr 2027 | $147K | $1.5M | $-1.4M | $-3.4M |
| Mar 2027 | $153K | $859K | $-706K | $-2.0M |
| Feb 2027 | $171K | $898K | $-727K | $-1.3M |
| Jan 2027 | $72K | $855K | $-783K | $-588K |