| TV Geliri | $3.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $133K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $127K |
| Oyuncu Maaşları | $3.6M |
| Personel Maaşları | $87K |
| Transfer Amortismanı | $112K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $689K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $3.7M | $4.5M | $-735K | $7.5M |
| Jun 2027 | $6.1M | $4.3M | $1.9M | $8.1M |
| May 2027 | $3.6M | $4.3M | $-622K | $6.1M |
| Apr 2027 | $3.6M | $4.5M | $-852K | $6.6M |
| Mar 2027 | $3.6M | $4.5M | $-900K | $7.4M |
| Feb 2027 | $3.6M | $4.5M | $-959K | $8.2M |
| Jan 2027 | $3.7M | $4.4M | $-761K | $9.0M |
| Dec 2026 | $4.0M | $4.4M | $-381K | $9.7M |
| Nov 2026 | $1.6M | $4.1M | $-2.5M | $9.9M |
| Oct 2026 | $1.6M | $5.4M | $-3.7M | $12.4M |
| Sep 2026 | $1.9M | $3.4M | $-1.5M | $16.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $22.9M |