| TV Geliri | $18.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $254K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $5.5M |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $5.5M |
| Personel Maaşları | $119K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $829K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2027 | $31.1M | $6.4M | $24.7M | $80.3M |
| Dec 2026 | $16.1M | $6.5M | $9.6M | $55.7M |
| Nov 2026 | $17.4M | $6.4M | $10.9M | $46.0M |
| Oct 2026 | $11.4M | $7.9M | $3.6M | $35.1M |
| Sep 2026 | $18.2M | $4.4M | $13.8M | $31.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $17.8M |