| TV Geliri | $3.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $650K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $89K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.5M |
| Personel Maaşları | $118K |
| Transfer Amortismanı | $133K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $38K |
| Tesis Bakımı | $757K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $4.6M | $4.6M | $55K | $15.6M |
| Oct 2026 | $4.0M | $6.4M | $-2.3M | $15.4M |
| Sep 2026 | $2.5M | $3.5M | $-1.0M | $17.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $25.0M |